Klaipėdos r., Trušelių k., Sublokuotas namas

Turite klausimų?

Ekaterina
Telefono nr. +370 604 36605; +370 610 28977

Administratorė

Skelbimo kodas
E492
Kaina
149 000 €
Savivaldybė / Miestas
Klaipėdos r.
Gyvenvietė
Trušelių k.
Plotas
140 m2
Sklypo plotas
4 a
Namo tipas
Sublokuotas namas
Aukštų pastate
2
Pastatymo metai
2016
Pastato tipas
Blokinis
Įrengimas
Neįrengtas
Šildymas
Dujinis.
Domina keitimas.
PARDUODAMAS pilnai įrengtas kotedžas Triušeliuose, sublokuotų kotedžų kvartale.
Pirmame aukšte erdvi svetainė su virtuve,wc kambarys, koridoriuje integruota sieninė spinta. Įrengtas židinys. Grindinis dujinis apšidymas.
Įvesta signalizacija, pastatyti vandens filtrai.
Antrame aukšte trys atskiri miegamieji, erdvus vonios kambarys, atskira drabužinė, viename miegamajame įmontuota sieninė spinta. Iš visų kambarių yra išėjimas į balkonus.
Sienos:1-ojo namo aukšto pastatytos naudojant "Velox' 'technologiją, o 2-asis aukštas iš akyto betono blokelių kombinuojant su ''Kauno Šiloporo'' putplačiu.
Fasadas: rytinės pusės fasadas [išorinis kiemas] yra dengtas dekoratyviniu tinku, vakarinė dalis [vidinis kiemas] - dengtas dailylentėmis su akmens vatos pašiltinimu.
Stogas 130 m2-atitinka Broof [t1 ]reikalavimus. Stogo pagrindas iš G/B perdengimo plokščių, garo izoliacinė plėvelė 200mkr, polistireninis putplastis EPS 80 200mm, termoizoliacijos sluoksnis Technoroof 50-40 mm, apatinė danga MIDA Uniflex PV S3s, viršutinė danga MIDA Uniflex PV S4b.
Išklotos trinkelės rytinėje pusėje [ išorinis kiemas].
Įstatyti 3 stiklų, 6 kamerų, 85cm. pločio langai ir lauko durys.
Vakarinėje pusėje balkonas yra aptvertas metalo ir medžio turėklais. Vidinis kiemo balkonas yra erdvus ir atitvertas siena nuo kaimynų.
Vidinis kiemas aptvertas medine tvora, įrengta terasa. Yra pagalbinė patalpa - sandėliukas. Kaina derinama. Galimi keitimo variantai su jūsų priemoka.
Užduokite klausimą