Klaipėdos r., Gručeikių k., Draugystės g., Namas (gyvenamasis)

Turite klausimų?

Natalija
Telefono nr. +370 610 28977

Direktorė
El.paštas: info@junaka.lt

Skelbimo kodas
N576
Kaina
69 000 €
Savivaldybė / Miestas
Klaipėdos r.
Gyvenvietė
Gručeikių k.
Gatvė
Draugystės g.
Plotas
110 m2
Sklypo plotas
8,96 a
Namo tipas
Namas (gyvenamasis)
Aukštų pastate
1
Kambarių skaičius
4
Pastatymo metai
2010
Pastato tipas
Blokinis
Įrengimas
Dalinė apdaila
Apsauga
Šarvuotos durys.
Priedai
Plastikiniai langai.
Parduodamas 4 kambarių namas Gručeikiuose, 4km nuo Klaipėdos. Iki pat Draugystės g. naujai išasfaltuotas kelias. Yra atskiras trumpesnis, privatus kelias į Klaipėdą su elektriniu numerius nuskaitančiu užtvaru ir leidimais, vienam namui leidžiami du automobiliai, todėl rytais ir vakarais nereikės dusti kamščiuose. Namas pastatytas labai kokybiškai, 1,7m gylio juostiniai monolitiniai pamatai, pastatytas iš 5mPa Fibo blokeliu (iš tokių statomi penkiaaukščiai), nenešančios pertvaros iš 3mPa Fibo blokelių. Yra visi langai ir durys, terasos langas išimtas ir padėtas į vidų. Garažo vartai jų stakta ir visos metalinės dalys pagamintos iš 5mm plieno, spyna super matura atsirakina tik iš vidaus, durys iš namo į garažą taip pat absoliučiai viskas 5mm spyna super matura, garaže langai grotuoti iš vidaus. Name išvedžiota elektra, garaže trifaziai kabeliai, išvedžiota kanalizacija. Lauko durys šarvuotos, kokybiškos, specialiai gamintos su matura spyna, guli dabar sandėlyje. Išvedžioti lauke: įvadinis kabelis iki stulpo, iki automatinų vartų, iki elektro magnetinių vartelių, iki valymo įrenginio orapūtės, iki ūkinio pastato. Yra lietvamzdžiai, žvyras namo priekyje supiltas iki molio 2m sluoksnis. Yra atvestos dujos, pajungta elektra statybinėje dėžutėje, yra vandens gręžinys. Sutvarkytas, išlygintas sklypas, buvo užvežta 80 kubų labai kokybiškų ir brangių sijotų žemių maišytų su durpėmis, prieš tai buvo nuimtas visas augalinis sluoksnis ir nepalikta jokių šaknų. Palikti geri vaismedžiai kurie duoda tikrai skanius vaisius, pasėta gera žolė.
Namas buvo statytas sau-netaupant, sienos iš išorės užarmuotos, galima dėti dekorą. Labai rami vieta, kadangi namas beveik gatvės gale, normalūs ir draugiški kaimynai. Yra tvoros iš dviejų sklypo pusių.
Nėra ir niekada nebūdavo jokių kvapų, nes vyraujantys vėjai visada būna iš vakarų, garsų ir triukšmo taip pat jokio nėra. Gručeikiuose yra dvi maisto ir viena ūkinių prekių parduotuvės, viena iš maisto parduotuvių yra prie pat Draugystės g. pėsčiomis tik 6-7min. Taip paraleliai esančioje gatvėje yra autoservisiukas ir įvažiuojant į Gručeikius yra padangų montavimas/balansavimas bei padangų pardavimas. Šalia pat yra ūkininkas iš kurio tiesiai galima nusipirkti daržovių.
Užduokite klausimą